Tıbbi Yazımda Bir İlk


Bilimsel bilginin hak ettiği değeri alabilmesi ve duyurulabilmesi için profesyonel tıbbi yazım hizmetlerinden faydalanılması bilimsel literatürün kalitesini artırıcı yönde kabul edilmiş bir yaklaşımdır. Birçok araştırıcı büyük emeklerle oluşturduğu bilimsel düşünce ve verilerinin yazılı hale getirilmesi aşamasında zorluk yaşamakta ya da buna zaman bulamamaktadır.
Med-litera ekibi tıbbi yazım ve klinik araştırmalar alanında kapsamlı bilgi ve tecrübesiyle tüm tıbbi yazım ihtiyaçlarınızda size destek olmaya hazırdır.
Amacımız, ülkemiz ve çevre ülkelerdeki araştırıcılara yüksek kalitede tıbbi yazım hizmeti sunmaktır. Hizmetlerimiz, araştırmalarınızın planlanmasından sonuçlarının duyurulmasına kadar her aşamadaki dokümanların, özellikle bilimsel makalelerin, yazımını ve gözden geçirilmesini içermektedir.


Farkımız


  • Med-litera kurulduğu günden beri sadece tıp alanında hizmet vermektedir.
  • Sadece İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet vermektedir.
  • Tıp doktorları ve tıbbi yazarlardan oluşan, tıbbi terminolojiye hakim uzman bir ekip hizmet vermektedir.
  • Tıbbi yazarlara biyoistatistikçilerden oluşan bir ekip danışmanlık yapmaktadır.
  • 2014 yılı başına kadar ekibimiz 4.500'in üzerinde araştırma için hekimlerimize destek olmuştur.

Ekibimiz


Tıp doktoru, tıbbi yazar ve istatistikçilerden oluşan, tıbbi literatürü ve tıp terminolojisini iyi bilen, tıbbi yazımda deneyim kazanmış uzman kişilerden oluşan ekibimiz, Med-litera’yı özel kılmaktadır.